INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Profil LED typ APA16

Profil Lumines APA16 czyli listwa sufitowa do płyty o grubości 16mm

 

Profil sufitowy APA16 to aluminiowa listwa sufitowa produkowana przez firmę Lumines. Jej wewnętrzny wymiar wynoszący 13,6mm pozwoli nam na montaż dowolnej taśmy LED, dostępnej w naszej ofercie, a także listw LED o grubym podkładzie PCB, a także dużo wyższej mocy świetlnej.

Zalety montażu Profilu aluminiowego APA16:

  • Chroni diod LED przed uszkodzeniem i przegrzaniem
  • Automatycznie wydłuża żywotność źródła światła LED
  • Prosty i wygodny montaż na wkrętach montażowych
  • Estetycznie wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły

Profil Sufitowy APA16 stworzy niesamowity klimat w Twoim salonie lub sypialni

 

Profile aluminiowe APA16 są świetnym produktem do stworzenia dekoracyjnego oświetlenia, który stworzy niesamowity klimat w Waszym pomieszczeniu. Profile Lumines APA16 to również niezwykle trwały produkt, który zostały wyposażony w naturalną powłoką antykorozyjną i nie grozi mu z upływem czasu efekt korozji. Jest to jeden najczęstszych wyborów naszych projektantów do nowoczesnych wnętrz, które prócz głównego oświetlenia LED, będą dysponować możliwością dodatkowego podświetlenia w tej samej barwie, kontrastowej lub kolorowej RGB

 

Profil Aluminiowy APA16 do kolorowego podświetlenia sufitu

 

Profil Lumines APA16 ma odpowiednie wymiary, dzięki któremu z łatwością zamontujemy w nim zarówno Taśmy RGB jak i RGBW. Na naszej stronie znajdą Państwo innowacyjny system sterowania MiLight, który pozwoli nam, aby każda krawędź naszego sufitu świeciła innym kolorem. W zależności od nastroju możemy płynnie zmieniać kolory, ustawiać różne automatyczne funkcje świecenia, jak i ściemniać o rozjaśniać światło. Profil sufitowy APA16 jest znakomitym produktem, do rozpoczęcia zabawy w stworzenie naszego nowoczesnego domu czy mieszkania.

[Produktów w tej kategorii: 14]   Wyświetl po:* Pola wymagane