Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED typ APA16

Profil Lumines APA16 czyli listwa sufitowa do płyty o grubości 16mm

 

Profil sufitowy APA16 to aluminiowa listwa sufitowa produkowana przez firmę Lumines. Jej wewnętrzny wymiar wynoszący 13,6mm pozwoli nam na montaż dowolnej taśmy LED, dostępnej w naszej ofercie, a także listw LED o grubym podkładzie PCB, a także dużo wyższej mocy świetlnej.

Zalety montażu Profilu aluminiowego APA16:

  • Chroni diod LED przed uszkodzeniem i przegrzaniem
  • Automatycznie wydłuża żywotność źródła światła LED
  • Prosty i wygodny montaż na wkrętach montażowych
  • Estetycznie wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły

Profil Sufitowy APA16 stworzy niesamowity klimat w Twoim salonie lub sypialni

 

Profile aluminiowe APA16 są świetnym produktem do stworzenia dekoracyjnego oświetlenia, który stworzy niesamowity klimat w Waszym pomieszczeniu. Profile Lumines APA16 to również niezwykle trwały produkt, który zostały wyposażony w naturalną powłoką antykorozyjną i nie grozi mu z upływem czasu efekt korozji. Jest to jeden najczęstszych wyborów naszych projektantów do nowoczesnych wnętrz, które prócz głównego oświetlenia LED, będą dysponować możliwością dodatkowego podświetlenia w tej samej barwie, kontrastowej lub kolorowej RGB

 

Profil Aluminiowy APA16 do kolorowego podświetlenia sufitu

 

Profil Lumines APA16 ma odpowiednie wymiary, dzięki któremu z łatwością zamontujemy w nim zarówno Taśmy RGB jak i RGBW. Na naszej stronie znajdą Państwo innowacyjny system sterowania MiLight, który pozwoli nam, aby każda krawędź naszego sufitu świeciła innym kolorem. W zależności od nastroju możemy płynnie zmieniać kolory, ustawiać różne automatyczne funkcje świecenia, jak i ściemniać o rozjaśniać światło. Profil sufitowy APA16 jest znakomitym produktem, do rozpoczęcia zabawy w stworzenie naszego nowoczesnego domu czy mieszkania.

Wersja Klosza:
Długość:
Producent:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 20    Wyświetl po:* Pola wymagane