Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED typ APA16

Profil sufitowy APA16 to aluminiowa listwa sufitowa produkowana przez firmę Lumines. Jej wewnętrzny wymiar wynoszący 13,6mm pozwoli nam na montaż dowolnej taśmy LED, dostępnej w naszej ofercie, a także listw LED o grubym podkładzie PCB, a także dużo wyższej mocy świetlnej.

Zalety montażu Profilu aluminiowego APA16:

  • Chroni diod LED przed uszkodzeniem i przegrzaniem
  • Automatycznie wydłuża żywotność źródła światła LED
  • Prosty i wygodny montaż na wkrętach montażowych
  • Estetycznie wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły

 

  1. Profil sufitowy APA16 do sufitu w salonie i sypialni
  2. Profil aluminiowy APA 16 do kolorowego podświetlenia sufitu
  3. Profil LED typ APA16 srebrny
  4. Profil LED typ APA16 bialy
Wersja Klosza:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 19    Wyświetl po:

Profil Sufitowy APA16 do sufitu w salonie i sypialni

Profile aluminiowe APA16 są świetnym produktem do stworzenia dekoracyjnego oświetlenia, który stworzy niesamowity klimat w Waszym pomieszczeniu. Profile Lumines APA16 to również niezwykle trwały produkt, który zostały wyposażony w naturalną powłoką antykorozyjną i nie grozi mu z upływem czasu efekt korozji. Jest to jeden najczęstszych wyborów naszych projektantów do nowoczesnych wnętrz, które prócz głównego oświetlenia LED, będą dysponować możliwością dodatkowego podświetlenia w tej samej barwie, kontrastowej lub kolorowej RGB

 

Profil Aluminiowy APA16 do kolorowego podświetlenia sufitu

Profil Lumines APA16 ma odpowiednie wymiary, dzięki któremu z łatwością zamontujemy w nim zarówno Taśmy RGB jak i RGBW. Na naszej stronie znajdą Państwo innowacyjny system sterowania MiLight, który pozwoli nam, aby każda krawędź naszego sufitu świeciła innym kolorem. W zależności od nastroju możemy płynnie zmieniać kolory, ustawiać różne automatyczne funkcje świecenia, jak i ściemniać o rozjaśniać światło. Profil sufitowy APA16 jest znakomitym produktem, do rozpoczęcia zabawy w stworzenie naszego nowoczesnego domu czy mieszkania.

 

Profil LED typ APA16 srebrny

Profil LED APA16 srebrny to profil sufitowy do montażu na pycie sufitowej o grubości 15,8 mm. Montaż nie wymaga użycia żadnych elementów montażowych, odbywa się wyłącznie za pomocą wkrętów montażowych. Profile LED APA16 srebrne dają nam niespotykane dotąd możliwości uzyskania efektownych i zaskakujących efektów wizualnych w naszych pomieszczeniach. Srebrny kolor jest kolorem uniwersalnym, sprawdzającym się w każdym wnętrzu mieszkaniowym oraz komercyjnym. Profil LED APA16 srebrny jest dobry do domu, hotelu, restauracji itp. W profilu LED APA16 zamontujemy taśmy ledowe o szerokości maksymalnej 12 mm. Przy wykorzystaniu różnego rodzaju kloszy do profilu mamy szansę dopasowania sposobu rozproszenia światła z taśmy do naszych oczekiwań oraz potrzeb. Należy pamiętać, że profil LED APA16 srebrny działa jednocześnie jak każdy inny profil aluminiowy LED, chroniąc taśmę w nim świecącą. Zabezpiecza on taśmy LED przed uszkodzeniami mechanicznymi, niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Działając jak radiator, odprowadza także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, chroniąc ja przed przegrzaniem. Profil LED APA16 srebrny to możliwość uzyskania bezawaryjnego, designerskiego i ciekawego oświetlanie sufitowego w każdym pomieszczeniu.

 

Profil LED typ APA16 biały

Profile LED APA16 białe to białe listwy aluminiowe do montażu taś LED na sufitach nowoczesnych wnętrz. Profil LED APA16 biały montowany jest na płycie sufitowej o grubości 15,8 mm. Montaż odbywa się za pomocą wkrętów montażowych, bez konieczności użycia jakichkolwiek akcesoriów montażowych. Profile LED APA16 białe, po montażu i zagipsowaniu pozostają niemalże niezauważalnym elementem wystroju naszego pomieszczenia. Dopiero uruchomieniu oświetlenia światło z profilu LED APA16 zachwyci, zaskoczy i zapadnie w pamięć każdemu naszemu gościowi. Profile LED APA16 białe sprawdzają się w każdym wnętrzu mieszkaniowym oraz komercyjnym. Jest to dobry profil do domu, hotelu, restauracji, biura i wielu innych. Profile LED APA16 białe działają jednocześnie jak każdy inny profil aluminiowy LED. Chronią one taśmy ledowe przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Działając jak radiator, odprowadzają także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu zbudujemy bezawaryjny system oświetlenia dekoracyjnego, który będzie świecił przez wiele lat, ciesząc nasz oko i zachwycając naszych gości.* Pola wymagane