Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED zewnętrzny typ A

Profil LED typu A to profil meblowy przystosowany do montażu natynkowego. Dzięki odpowiedniej konstrukcji i wysokości profilu jest on na tyle niski, aby nie ograniczać światła emitowanego przez taśmy LED, ale na tyle wysoki, by zapewnić możliwość bezproblemowego montażu sterowników profilowych. Profil LED zewnętrzny typu A posiada szerokość wewnętrzną 13 mm, przez co bez problemu zmieścimy w nim jedną taśmę LED o szerokości 8 mm/10 mm. Nasza listwa aluminiowa LED typu A jest idealnym rozwiązaniem w standardowych zabudowach meblowych, gdzie potrzebne jest dodatkowe akcentujące światło.

  1. Profil A zewnętrzny i natynkowy
  2. Profil LED zewnętrzny A - jego zastosowanie
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Kolor uchwytu:
Producent:
Kolor zaślepki:
Długość:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 58    Wyświetl po:

Profil A - zewnetrzny i natynkowy

Profil LED typu A jest listwą meblową, jednak nie oznacza to, że sprawdzi się jedynie jako dodatkowy element oświetleniowy przy artykułach meblowych. Dzięki swej aluminiowej konstrukcji świetnie sprawdzi się również jako radiator Taśm LED przy montażu w aranżacjach wykorzystujących karton-gips. Jako że zamontować w nim można jedną taśmę, profil LED zewnętrzny typu A służy głównie do instalacji będących dodatkowym oświetleniem dekoracyjnym.

 

Profil LED zewnętrzny A - jego zastosowanie

Profil aluminiowy natynkowy typu A jest bardzo często wykorzystywanym produktem, dlatego też posiadamy do niego szeroki zestaw akcesoriów. Znajdziemy wśród nich:

  • Zaślepki do profilu LED typu A - z wyjściem na przewód lub pełne
  • Klosze do profili aluminiowych A - 5 modeli z różną przepustowością światła
  • Uchwyty montażowe do profilu A - ułatwiają instalację profilu w trudno dostępnych miejscach.

Wszystkie akcesoria intalacyjne do profili aluminiowych Lumines, znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym.* Pola wymagane