Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED Dulio

Profil LED Dulio to profil aluminiowy LED, w którym możemy zamontować taśmy ledowe, tak aby świeciły zarówno ku górze, jak i ku dołowi. Jest to ciekawa listwa do taśmy LED przy pomocy której mamy możliwość stworzenia ciekawej i efektownej lampy wiszącej. Profil aluminiowy Dulio jest przystosowany do wykorzystania dwóch kloszy. Pod kloszem Wide możemy umieścić nawet trzy taśmy ledowe o szerokości 12 mm. Z kolei pod kloszem Double zamontujemy dwie taśmy LED o takiej samej szerokości. Dzięki temu sami decydujemy, która strona profilu Dulio ma dawać więcej światła. Profile LED Dulio to profile, w których mamy możliwość ukrycia także zasilacza. Zasilacze ledowe zasilające instalację oświetleniową pozostaną dyskretnie ukryte i nie będą zaburzać estetyki całego wnętrza i systemu oświetlenia.

Profil aluminiuowy DULIO SREBRNY - 1 metr

Profil LED Dulio i jego zalety

 • Profile LED Dulio wykonane są z wysokiej jakości aluminium, które jest odporne na uszkodzenia, trudne warunki pracy i nie ulega korozji.
 • Profile LED Dulio dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych. Mamy do wyboru profile Dulio w kolorze srebrnym, a także eleganckim białym. Wykorzystując w naszym wnętrzu w pełni złożony profil aluminiowy Dulio, uzyskamy nowoczesne dekoracyjne oświetlenie pomieszczenia.
 • Profile aluminiowe typ Dulio chronią taśmy LED, które są w nim zamontowane. Zabezpieczają je przed uszkodzeniami mechanicznymi, niekorzystnym działaniem warunków zewnętrznych, takich jak kurz, pył czy wilgoć.
 • Profile LED Dulio odprowadzają nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, a także ukrytego w nich zasilacza. Dzięki temu wydłuża się zdecydowanie trwałość i żywotność całego systemu oświetlenia zbudowanego za pomocą tego profilu.


Profil LED Dulio - możliwość wykorzystania

Profile LED Dulio doskonale sprawdzają się do oświetlenia przestrzeni zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Możemy z powodzeniem wykorzystywać je, oświetlając między innymi:

 • Salony
 • Kuchnie
 • Biura
 • Sklepy
 • Muzea
 • Hotele
 • I wiele innych

Profile Dulio - oryginalne i efektowne oświetlenie nowoczesnego wnętrza

Wykorzystując profil LED Dulio mamy niepowtarzalną szansę nadania każdemu pomieszczeniu indywidualnego charakteru. Taśmy ledowe świecące w profilu Dulio stworzą niepowtarzalne i efektowne sceny świetlne. Profil Dulio to niezaprzeczalne walory estetyczne i duża funkcjonalność oświetlenia. Profile LED Dulio zwrócą na siebie uwagę, zaskoczą i zapadną w pamięci każdemu obserwatorowi.

 

Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Długość:
Kolor zaślepki:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 32    Wyświetl po:* Pola wymagane