Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED Dulio

Profil LED Dulio to profil aluminiowy LED, w którym możemy zamontować taśmy ledowe, tak aby świeciły zarówno ku górze, jak i ku dołowi. Jest to ciekawa listwa do taśmy LED przy pomocy której mamy możliwość stworzenia ciekawej i efektownej lampy wiszącej. Profil aluminiowy Dulio jest przystosowany do wykorzystania dwóch kloszy. Pod kloszem Wide możemy umieścić nawet trzy taśmy ledowe o szerokości 12 mm. Z kolei pod kloszem Double zamontujemy dwie taśmy LED o takiej samej szerokości. Dzięki temu sami decydujemy, która strona profilu Dulio ma dawać więcej światła. Profile LED Dulio to profile, w których mamy możliwość ukrycia także zasilacza. Zasilacze ledowe zasilające instalację oświetleniową pozostaną dyskretnie ukryte i nie będą zaburzać estetyki całego wnętrza i systemu oświetlenia.

Profil aluminiuowy DULIO SREBRNY - 1 metr

 1. Profil LED Dulio zalety
 2. Profile LED Dulio - oryginalne i efektowne
 3. Profil LED typ Dulio srebrny
 4. Profil LED typ Dulio biały
Kolor profilu:
Wersja Klosza:
Kolor zaślepki:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 46    Wyświetl po:

Profil LED Dulio zalety

 • Profile LED Dulio wykonane są z wysokiej jakości aluminium, które jest odporne na uszkodzenia, trudne warunki pracy i nie ulega korozji.
 • Profile LED Dulio dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych. Mamy do wyboru profile Dulio w kolorze srebrnym, a także eleganckim białym. Wykorzystując w naszym wnętrzu w pełni złożony profil aluminiowy Dulio, uzyskamy nowoczesne dekoracyjne oświetlenie pomieszczenia.
 • Profile aluminiowe typ Dulio chronią taśmy LED, które są w nim zamontowane. Zabezpieczają je przed uszkodzeniami mechanicznymi, niekorzystnym działaniem warunków zewnętrznych, takich jak kurz, pył czy wilgoć.
 • Profile LED Dulio odprowadzają nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, a także ukrytego w nich zasilacza. Dzięki temu wydłuża się zdecydowanie trwałość i żywotność całego systemu oświetlenia zbudowanego za pomocą tego profilu.


Profil LED Dulio - możliwość wykorzystania

Profile LED Dulio doskonale sprawdzają się do oświetlenia przestrzeni zarówno mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Możemy z powodzeniem wykorzystywać je, oświetlając między innymi:

 • Salony
 • Kuchnie
 • Biura
 • Sklepy
 • Muzea
 • Hotele
 • I wiele innych

Profile Dulio - oryginalne i efektowne

Wykorzystując profil LED Dulio mamy niepowtarzalną szansę nadania każdemu pomieszczeniu indywidualnego charakteru. Taśmy ledowe świecące w profilu Dulio stworzą niepowtarzalne i efektowne sceny świetlne. Profil Dulio to niezaprzeczalne walory estetyczne i duża funkcjonalność oświetlenia. Profile LED Dulio zwrócą na siebie uwagę, zaskoczą i zapadną w pamięci każdemu obserwatorowi.

 

Profil LED typ DULIO srebrny

Profil LED Dulio srebrny to oryginalny i nietypowy profil aluminiowy, w którym taśmy ledowe mogą emitować światło zarówno ku górze, jak i ku dołowi. Profile LED Dulio to ciekawe rozwiązanie oświetleniowe do wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Profil LED Dulio daje także możliwość ukrycia wewnątrz zasilacza. Zasilacze ledowe, schowane wewnątrz profilu Dulio nie będą zaburzać estetyki wnętrza i naszej instalacji oświetleniowej. Profile LED Dulio są profilami przeznaczonymi do montażu zwieszanego. Dzięki nim stworzymy indywidualną lampę wisząca. Profile LED Dulio sprawdzają się jako oświetlenie w nowoczesnym salonie, kuchni, jadalni, ale także biurze, hotelu czy sklepie. Profile LED Dulio srebrne to uniwersalne profile, które są doskonałe bez względu na styl i sposób aranżacji naszego pomieszczenia. Oczywiście najlepiej sprawdzają się we wnętrzach nowoczesnych. Należy pamiętać, że profil LED Dulio srebrny chroni taśmy LED przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Odprowadzając nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, chroni ją także przed przegrzaniem. To wszystko wpływa zdecydowanie na wydłużenie trwałości i żywotności całego systemu oświetlenia w naszej przestrzeni.

 

Profil LED typ DULIO biały

Profil LED Dulio biały to nietypowy, oryginalny profil, w którym taśmy ledowe mogą emitować światło zarówno ku górze, jak i ku dołowi. Białe profile LED Dulio to także profile, w których ukryjemy zasilacze ledowe zasilające naszą instalację. Profile LED Dulio to bardzo eleganckie profile do użytku mieszkaniowego oraz komercyjnego. Możemy za ich pomocą stworzyć indywidualną lampę, która wszędzie, gdzie zostanie zamontowana, stworzy odpowiedni nastrój i klimat. Profile białe Dulio nadadzą charakteru każdemu wnętrzu, w jakim zostaną zainstalowane. Profile LED Dulio dostępne są wraz ze wszystkimi akcesoriami montażowymi. Mamy do nich także szeroki wybór kloszy. Dzięki temu zawsze dopasujemy rozproszenie światła do naszych indywidualnych preferencji, potrzeb i oczekiwań. Profile LED Dulio to także ochrona taśmy LED. Zabezpieczają one taśmę przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Odprowadzając nadmiar ciepła ze świecącej taśmy i pracującego zasilacza wpływają na zdecydowane wydłużenie trwałości i żywotności całego systemu oświetlenia. Profile LED Dulio białe to bardzo efektowne, zaskakujące i zapadające w pamięć rozwiązanie do każdego wnętrza.* Pola wymagane