Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED typ IPA12

Profil sufitowy IPA12 do eleganckiej aranżacji wnęk sufitowych

 

Profil architektoniczny IPA12 jest innowacyjnym profilem aluminiowym, który zamontujemy na płycie sufitowej o grubości 12,5mm. Pewny i stabilny montaż profilu sufitowego zapewnią wkrętu montażowe, które schowane pod gipsem, nie będą psuć eleganckiego wyglądu profilu. Po zakończonym montażu naszej listwy aluminiowej możemy dodatkowo zagipsować jej fragment, w celu idealnego licowania się z pozostałą powierzchnią sufitu. Profil sufitowy IPA12 świeci w górę i tworzy elegancką oraz dekoracyjną iluminację świetlną na naszym suficie.

 

Jaką taśmę wybierzemy do Profilu LED IPA12

 

Profil architektoniczny IPA12 posiada wewnętrzną szerokość wynoszącą 12,6mm. Spokojnie zamontujemy w nim taśmy LED SMD 2835, 3528, 5050, 5060, 5630 czy RGB. W celu mocniejszego doświetlenia w naszym profilu możęmy użyć również Listw LED na grubym podkładzie PCB. Źródło światła jest ukrywane pod dedykowanym kloszem Basic. W naszym sklepie spotkają Państwo:

  • Klosz Basic Transparentny - przezroczysta przesłonka, która pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału świetlnego taśmy.
  • Klosz Basic Mrożony - pośredni pomiędzy mlecznym, a przezroczystym. Ukrywa diody przy zgaszonym świetle, natomiast przy zapalonym elegancko rozprasza ich światło.
  • Klosz Basic Mleczny - idealne rozwiązanie do jak największego rozmycia światła i ujednolicenia jego linii.
  • Klosz Frosted/Frosted Mleczny - przesłonki wykonane z trwałego materiału PMMA, dodatkowo zabezpieczone przed żółknięciem

 

Profile Lumines IPA12 i akcesoria montażowe

 

Montaż naszej listwy sufitowej IPA12 opiera się wyłącznie na wkrętach montażowych. Do jego montażu nie są potrzebne żadne dodatkowe akcesoria. Wybór klosza również jest opcjonalny. Taśma LED może długo i bezawaryjnie pracować nawet bez żadnej przesłonki.

Wersja Klosza:
Długość:
Kolor profilu:
Producent:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 20    Wyświetl po:* Pola wymagane