Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED typ IPA12

Profil architektoniczny IPA12 jest innowacyjnym profilem aluminiowym, który zamontujemy na płycie sufitowej o grubości 12,5mm. Pewny i stabilny montaż profilu sufitowego zapewnią wkrętu montażowe, które schowane pod gipsem, nie będą psuć eleganckiego wyglądu profilu. Po zakończonym montażu naszej listwy aluminiowej możemy dodatkowo zagipsować jej fragment, w celu idealnego licowania się z pozostałą powierzchnią sufitu. Profil sufitowy IPA12 świeci w górę i tworzy elegancką oraz dekoracyjną iluminację świetlną na naszym suficie.

  1. Profil LED IPA12 - jaką taśmę wybrać?
  2. Profil Lumines IPA12 i akcesoria montażowe
  3. Profil LED typ IPA12 srebrny
  4. Profil LED typ IPA12 bialy
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 19    Wyświetl po:

Profil LED IPA12 - jaką taśmę wybrać?

Profil architektoniczny IPA12 posiada wewnętrzną szerokość wynoszącą 12,6mm. Spokojnie zamontujemy w nim taśmy LED SMD 2835, 3528, 5050, 5060, 5630 czy RGB. W celu mocniejszego doświetlenia w naszym profilu możęmy użyć również Listw LED na grubym podkładzie PCB. Źródło światła jest ukrywane pod dedykowanym kloszem Basic. W naszym sklepie spotkają Państwo:

  • Klosz Basic Transparentny - przezroczysta przesłonka, która pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału świetlnego taśmy.
  • Klosz Basic Mrożony - pośredni pomiędzy mlecznym, a przezroczystym. Ukrywa diody przy zgaszonym świetle, natomiast przy zapalonym elegancko rozprasza ich światło.
  • Klosz Basic Mleczny - idealne rozwiązanie do jak największego rozmycia światła i ujednolicenia jego linii.
  • Klosz Frosted/Frosted Mleczny - przesłonki wykonane z trwałego materiału PMMA, dodatkowo zabezpieczone przed żółknięciem

 

Profile Lumines IPA12 i akcesoria montażowe

Montaż naszej listwy sufitowej IPA12 opiera się wyłącznie na wkrętach montażowych. Do jego montażu nie są potrzebne żadne dodatkowe akcesoria. Wybór klosza również jest opcjonalny. Taśma LED może długo i bezawaryjnie pracować nawet bez żadnej przesłonki

 

Profil LED typ IPA12 srebrny

Profile LED IPA12 srebrne to ciekawe profile do taśm LED montowane w systemach oświetleniowych. Profil LED IPA12 srebrny montowany jest na płycie sufitowej o grubości 12,5 mm. Taśmy ledowe, które zamieścimy w profilu IPA12, stworzą jedyne w swoim rodzaju, designerskie efekty wizualne. Profil LED IPA12 srebrny to rozwiązanie, które zwróci na siebie uwagę, zachwyci i zapadnie na długo w pamięć każdemu obserwatorowi. Jednocześnie profil LED IPA12 srebrny to ochrona świecącej taśmy LED. Podobnie jak każdy inny profil aluminiowy LED zabezpiecza taśmę ledową przed działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Zabezpiecza ją także przed uszkodzeniami mechanicznymi. Dodatkowo wysokiej jakości aluminium działa perfekcyjnie jako radiator i doskonale odprowadza ciepło ze świecącej taśmy. Dzięki temu taśma będzie świecić bezawaryjnie przez wiele lat od dnia jej montażu w profilu IPA12. Montaż profilu LED IPA12 odbywa się jedynie za pomocą wkrętów montażowych, bez konieczności użycia żadnych akcesoriów montażowych. Jest więc to łatwy sposób na zbudowanie niezwykle interesującej instalacji oświetlenia wnętrza mieszkaniowego oraz komercyjnego.

 

Profil LED typ IPA12 biały

Profil LED IPA12 biały to nowatorski sposób na dekoracyjne oświetlenie sufitu. Profile LED IPA12 białe montowane są na pycie sufitowej o grubości 12,5 mm za pomocą wkrętów montażowych. Do instalacji profili IPA12 nie są potrzebne żadne akcesoria montażowe. Taśmy ledowe w profilach IPA12 tworzą efektowne i designerskie oświetlenie, które będzie ozdobą każdego pomieszczenia, w jakim zainstalujemy ten profil. Profil LED IPA12 po montażu można wykończyć, zagipsowując go na równo z płaszczyzną sufitu. Dzięki temu profil IPA12 biały pozostanie niezauważalnym elementem instalacji oświetleniowej. W profilu IPA12 mamy możliwość montażu taśm o szerokości do 12 mm. Profil LED IPA12 pełni także funkcje ochronne dla taśmy LED. Zabezpiecza ją przed uszkodzeniami mechanicznymi, niekorzystnym działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Jak każdy inny profil aluminiowy LED odprowadza także nadmiar ciepła z pracującej taśmy. Dzięki temu taśma nie ulega przegrzaniu, a jej bezawaryjność oraz żywotność zdecydowanie rosną. Profil LED IPA12 biały to niezwykle designerskie rozwiązanie wszędzie tam, gdzie poszukujemy nowoczesnych i atrakcyjnych rozwiązań oświetleniowych.* Pola wymagane