Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Listwy do taśm LED

Od kilku lat obserwujemy nieustannie rosnącą popularność oświetlenia LED. Jednym z najpopularniejszych produktów oświetleniowych w tej technologii są taśmy ledowe. Te niezwykle atrakcyjne źródła światła o szerokim zastosowaniu służą nam do oświetlania przestrzeni mieszkaniowych, komercyjnych oraz terenów zewnętrznych. Aby taśmy LED prezentowały się możliwie najbardziej elegancko, a jednocześnie były trwałym, żywotnym i funkcjonalnym źródłem światła wykorzystuje się listwy aluminiowe do taśm LED. Listwy do taśmy LED to proste produkty o ogromnym znaczeniu w każdej instalacji oświetleniowej zbudowanej na bazie taśmy LED. Profile aluminiowe LED są w stanie zapewnić nieskończenie wiele możliwości aranżacji wnętrza. Stosować można je praktycznie w każdej przestrzeni i budować za ich pomocą bardzo ciekawe, designerskie i niezwykle estetyczne systemy oświetleniowe. Listwy do taśmy LED to doskonała baza do zbudowania instalacji, która zwróci na siebie uwagę, zaskoczy, zachwyci i zapadnie głęboko w pamięć każdemu obserwatorowi.

Kolor profilu:
Kolor:
Długość:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 38    Wyświetl po:

Listwy do taśmy LED

Nowoczesne listwy aluminiowe do taśmy LED to profile wykonane z najwyższej jakości aluminium, w których montuje się taśmy ledowe. Bardzo szeroki wybór profili o różnym przeznaczeniu sprawia, że znajdziemy profile odpowiednie do każdego rodzaju instalacji. Mamy profil LED podtynkowy, który doskonale sprawdza się w systemach zabudowy kartonowo gipsowej czy profil LED meblowy do oświetlania różnego typu mebli. Współczesne, atrakcyjne zabudowy meblowe doświetlone światłem z taśmy w takim profilu wyglądają niezwykle atrakcyjnie, a przy okazji są bardzo funkcjonalne w użytkowaniu. Profile aluminiowe natynkowe, możemy z powodzenie wykorzystywać w każdym wnętrzu, montując je po prostu bez żadnego przygotowania do dowolnej płaskiej powierzchni. Profil LED schodowy doświetla perfekcyjnie każde schody, sprawiając, że korzystanie z nich jest wygodne i bezpieczne. Wykorzystując listwy do taśm LED, możemy również zbudować własną lampę natynkową czy wiszącą. Mamy możliwość wyposażenia naszego wnętrza w jeszcze wiele innych profili. Profil LED podłogowy, przysufitowy, profil LED do szyby, profil LED okrągły to tylko niektóre z nich. Możliwości wykorzystania listwy do taśmy LED jest naprawdę wiele i jedynie nasza wyobraźnia może je ograniczyć.

 

Listwa do taśmy LED

Listwy do taśmy LED oferowane są nie tylko w różnych wersjach o różnym przeznaczeniu. Mamy także możliwość wyboru kolorystyki profili aluminiowych. Profile czarne, srebrne czy białe zawsze sprawdzają się w każdej, naszej indywidualnej sytuacji. Bez względu na sposób i styl aranżacji naszej przestrzeni oraz wiodącą w niej kolorystykę mamy możliwość wybrania odpowiadającego nam koloru konkretnego profilu. Listy LED dostępne są w różnych długościach. Możemy więc zbudować dowolnie rozbudowany system oświetlenia, wykorzystując nawet najdłuższe odcinki profili LED. Do poszczególnych profili mamy dostępne wszelkie niezbędne akcesoria montażowe. Różnego typu zaślepki, łączniki, uchwyty montażowe, zestawy zawiesi, dają nam szanse wykończenia naszego systemu oświetlenia, tak aby był on, jak najbardziej elegancki, a jednocześnie łatwy w montażu. Dzięki akcesoriom do profili LED będziemy mieli możliwość szybko i bezproblemowo zmontować nasz planowany system oświetlenia LED. Za pomocą wybranej listwy do tamy LED możemy ukryć w niej zasilacze ledowe, które zasilają naszą taśmę. W profilu LED możemy schować także włączniki zbliżeniowe. Dzięki temu cały system oświetlenia staje się niezwykle estetyczny i pozbawiony jest widocznych zewnętrznych jego elementów.

 

Listwa maskująca LED

Profile aluminiowe do taśm LED to nie tylko estetyka i łatwość montażu. Listwy aluminiowe do taśmy LED mają także za zadanie chronić taśmy i wydłużać ich żywotność. Taśma LED umieszczona w profilu aluminiowym z odpowiadającym nam kloszem chroni taśmy LED przed uszkodzeniami mechanicznymi i niekorzystnym działaniem warunków zewnętrznych. Taśmy LED są zabezpieczone przed kurzem, pyłem oraz wilgocią. Jednocześnie wysokiej jakości aluminium, z jakiego wykonane są listwy do taśmy LED, odprowadzają nadmiar ciepła ze świecącej taśmy LED. Dzięki temu taśmy ledowe nie przegrzewają się, funkcjonując bezawaryjnie przez bardzo długi czas. Taśma LED w listwie aluminiowej jest produktem oświetleniowym trwałym i żywotnym. Profil aluminiowy LED to wiele lat zadowolenia z funkcjonowania atrakcyjnego, trwałego i bezawaryjnego systemu oświetlenia każdego wnętrza.

 

Listwy LED przysufitowe

W sklepie internetowym smd-led mamy możliwość nabycia wysokiej klasy produktów oświetleniowych. Także listwy do taśm LED z naszego sklepu są profilami pochodzącymi od najlepszych producentów oświetlenia na rynku. Oferujemy Państwu listwy do taśm LED przodującej w branży firmy Lumines, a także równe dobre jakościowo listwy do taśmy LED Tech-Light. Każda listwa do taśmy LED z naszej oferty została wyprodukowana z najwyższej jakości trwałego aluminium, przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Do profili dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria montażowe, które są równie dobre jakościowo. Każda listwa aluminiowa do taśmy LED z naszej oferty to spełnienie wszystkich potrzeb i oczekiwań inwestora. System oświetlenia zbudowany za pomocą listy do taśmy LED z naszego asortymentu to gwarancja zadowolenia z użytkowania nowoczesnego, funkcjonalnego i eleganckiego systemu oświetlenia. Listwy do tamy LED z naszego sklepu dadzą Państwu wiele radości i satysfakcji z użytkowania nowoczesnego rozwiązania oświetleniowego, które będzie Państwu służyło przez wiele lat od dnia zakupu profili i zbudowania własnej atrakcyjnie zaprojektowanej instalacji.* Pola wymagane