INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Taśmy LED Profesjonalne

Taśmy LED profesjonalne czyli rozwiązanie najwyższej jakości

 

Taśmy LED profesjonalne to taśmy oparte o najwyższej klasy podzespoły. Dlatego też, stosuje się je wszędzie tam, gdzie wymagana jest najwyższa jakość. Dzięki rozwiązaniom takim jak grubszy podkład, czy renomowanej marki diody, każdy profesjonalista znajdzie tutaj taśmę spełniającą jego oczekiwania. Wśród taśm profesjonalnych LED znaleźć można wszystkie podstawowe typy taśm, począwszy od taśm profesjonalnych jednokolorowych po profesjonalne paski LED z możliwością zmiany koloru świecenia (RGB). Wykorzystanie renomowanych marek i producentów (za przykład niech posłuży popularna seria taśm 3Y), gwarantuje, że każdy montaż będzie przyjemnością. Dodatkowym atutem jest wydłużona gwarancja, która jest wynikiem naszego zaufania do prezentowanych w poniższej kategorii produktów. Paski profesjonalne LED to spokój na lata, zarówno dla wykonawcy, jak i inwestora. 

 

Rodzaje taśm profesjonalnych LED

 

Jako że wymagania klientów są różne i tym samym, różne aranżacje planują oni wykonać na swoich obiektach, aby zapewnić profesjonalne wsparcie, dostarczamy szeroką gamę taśm najwyższej jakości. Znaleźć można wśród nich:

  • Taśmy profesjonalne LED 3528 – taśmy oparte o diody 3528. Dzięki wykorzystaniu diod o wysokiej wydajności, mimo niskiego poboru mocy, ich światło jest mocne na tle standardowych taśm tego typu.
  • Taśmy profesjonalne LED 2835 – mocniejsze i jaśniejsze, taśmy profesjonalne 2835 SMD są kolejnym etapem jeśli chodzi o siłę światła pasków profesjonalnych LED.
  • Taśmy profesjonalne LED 5050 – taśmy profesjonalne dużej mocy często służące już jako elementy typowo oświetleniowe. Dzięki grubemu podkładowi dobrze odprowadzającemu ciepło są wciąż bezpiecznym wyborem jeśli chodzi o żywotność.
  • Taśmy LED profesjonalne 5630 – najmocniejszy przedstawiciel białych taśm profesjonalnych. Duża moc świecenia to ich podstawowy atut. Dodatkowo miedziowany podkład taśmy zapewnia prawidłowe rozprowadzenie ciepła po całości taśmy, co przekłada się na długie lata działania.
  • Taśmy LED profesjonalne RGB – propozycja dla tych, którzy preferują zmienną barwę światła. Posiada wszystkie atuty zwykłej taśmy LED RGB, wspomagane poprzez lepszy podkład i silniejsze diody.
 

Zalety taśm profesjonalnych LED

 

Taśmy profesjonalne LED posiadają wiele atutów, jednak trzy z nich grają główną rolę stanowiącą ich przewagę nad konkurencją:

  • Najwyższej jakości taśma montażowa – wysokiej jakości taśma dwustronna 3M zapewnia szybki i bezproblemowy montaż. W przeciwieństwie do wielu taśm, łatwo przygotować w niej warstwę klejową i trzyma ona mocno miejsca do którego jest montowana;
  • Grube, miedziowane PCB – produkty profesjonalne posiadają grubszy podkład z dodatkowym wkładem miedzi, który ułatwia odprowadzenie ciepła z diod. Przekłada się to na dłuższą żywotność taśmy;
  • Wysokiej jakości diody – diody wykorzystywane w profesjonalnych taśmach LED  są jaśniejsze i posiadają mniejszy odchył barwy niż w klasycznych paskach. To z kolei przekłada się na jeszcze lepszy efekt wizualny powstały z użyciem taśm;
Barwa Światła:
Producent:
Klasa szczelności:
Ilość diod/m:
Temperatura barwowa:
od: do k
Szerokość taśmy [mm]:
od: do
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 96]   Wyświetl po:

1 2 ... 2 Następne


* Pola wymagane