INFOLINIA: 42 617 28 39

Oświetlenie samochodowe

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Kostki brukowe LED

Świecąca kostka brukowa stanowi wyjątkową i ciekawą alternatywę dla tradycyjnej kostki, jak i lamp ogrodowych. Chcąc oświetlić wjazd, czy przejście na naszym podwórku nie musimy używać do tego opraw najazdowych, czy innych lamp, a możemy to zrobić przy pomocy lampki w kostce brukowej. Jest to nie tylko bardzo wygodne rozwiązanie, ale także niezwykle efektowne. Ponadto wiele możliwości sterowania, jak i włączenie oświetlenia za pomocą czujki, znacznie ułatwia nam jej użytkowanie, a także pozwala całkowite zautomatyzowanie jej pracy.
 

Świecąca kostka brukowa - rodzaje

Kostka brukowa LED występuje w wersji jednokolorowej, RGB, jak i RGBW. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdą Państwo także różne rodzaje tego produktu. Kostka LED wzorowana jest na tej tradycyjnej, dlatego występuje jako: Nostalit (bruk rzymski), Piccola duża, Piccola mała, Holland, Granit, Naturo, Lento, Rocdeco, Creativ, Akropol, Ledstone
Różną się one od siebie wykończeniem, a także przezroczystością. Możemy wybrać kostkę chropowatą lub gładką, a także taką o mlecznej konstrukcji, ale także tą bardziej transparentną. Wszystko zależy wyłącznie od naszych indywidualnych preferencji. Zalecamy dobieranie kostki LED jak najbardziej zbliżonej do tej, które aktualnie u nas występuje. Pozwoli nam to ujednolicić powierzchnie, a także sprawi, że nasz punkt świetlny nie będzie wyróżniać się wśród innych.
 

Kostka brukowa LED - sterowanie

Kostka brukowa podświetlana może być sterowana za pomocą znanych nam sterowników do niskonapięciowego oświetlenia LED. Jednym z najczęściej wybieranych przez naszych klientów jest innowacyjny system sterowania MiLight. Jest to nowoczesny kontroler, który pozwala nam na obsługę kostki za pomocą dedykowanego pilota lub aplikacji na smartfonie. Kostki brukowe LED możemy dzielić na strefy oświetlenia i sterować każdą kostką z osobna lub grupą kostek razem za pomocą wyłącznie jednego pilota. Ponadto pozwala on nam na swobodne ściemnianie lub rozjaśnianie światła, jaką emituje nasza kostka LED. W przypadku kiedy na naszym podwórku znajduje się kostka brukowa LED RGB, nasz system sterowania pozwoli na płynną zmianę kolorów jej podświetlenia, ale także na ustawienie jednego z wielu trybów pracy.
 

Świecąca kostka brukowa solarna 

Świecąca kostka brukowa LED najczęściej występuje w wersji zasilanej bezpiecznym napięciem 12V lub 24V. Taka jedna kostka LED nie pobiera zbyt dużej ilości prądu, a jej moc osiąga maksymalnie około 5W. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo kostki brukowe wyposażone w diody LED CREE oraz wysokiej jakości obudowę, Jest to połączenie, które zapewnia nie tylko długi czas bezawaryjnego świecenia, ale także odporność na szkodliwe warunki zewnętrzne i nacisk statyczny nawet do 8000kg/1dm2. Solarna kostka brukowa nie może równać się z tego rodzaju produktem, więc jest coraz rzadziej wybierana przez współczesnych klientów oświetleniowych. Prace związane z podłączeniem kostki do zasilacza zwrócą nam się w postaci długiej i bezawaryjnej pracy całego naszego układu. Ponadto produkty zasilane niskim napięciem są znacznie prostsze w sterowaniu. Z ich obsługą poradzi sobie większość sterowników LED przystosowanych do prądu o napięciu 12V/24V.
 

Kostka brukowa podświetlana

Świecąca kostka brukowa LED firmy LedBruk to prawdziwa gratka, dla wszystkich tych, którzy chcą wyróżnić swój podjazd, plac czy parking. Szalenie efektowna i praktyczna. Dobór odpowiedniego oświetlenia zewnętrznego może sprawić, że będzie mienić się wszystkimi kolorami tęczy. Lampki w kostce brukowej są odporne na wilgoć i duże obciążenia. Wykonane zostały z najwyższej jakości materiałów i podzespołów. Proste zarówno w instalacji, jak i samej obsłudze. 
Świecąca kostka dostępna w naszej oferty zasilana jest prądem o  bezpiecznym, niskim napięciem. Pamiętajmy jednak o tym, aby do ich zasilania używać wyłącznie stabilizowanych zasilaczy, które w zależności od miejsca montażu mogą być hermetyczne lub modułowe. Dobór systemu sterowania w przypadku kostki brukowej jednokolorowej jest dobrowolny. Równie dobrze możemy ją zapalać za pomocą czujnika ruchu lub zwykłego włącznika na ścianie.
[Produktów w tej kategorii: 75]   Wyświetl po:

1 2 ... 2 Następne


* Pola wymagane