Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie samochodowe
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne

Kontakt

Lampy LED Off Road

Halogeny LED samochodowe to produkty przeznaczone do pojazdów terenowych, quadów czy ciągników, oraz kamperów i przyczep. Wykonane na podstawie nowoczesnej technologii LED i szczelną obudowę, nasze lampy ledowe samochodowe sprawdzą się nawet w najtrudniejszych warunkach. Są one odporne na skoki napięcia i w pełni szczelne co potwierdza klasa szczelności na poziomie IP68. Duży przedział napięcia zasilającego sprawia, że są to uniwersalne lampy nadające się do wielu rodzajów pojazdów.
 1. Halogeny LED samochodowe
 2. LED Off Road - rodzaje
 3. Listwy LED samochodowe
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 0    Wyświetl po:

  Halogeny LED samochodowe

  Lampy LED Off Road to wielozadaniowe oświetlenie odporne na wstrząsy i wibracje, dostosowane do pracy w ciężkich warunkach. Są to oprawy, które idealnie doświetlają drogę, a także posiadają estetyczny i nowoczesny wygląd. Listwy LED samochodowe odpowiednio zamontowane mogą okazać się niezbędnym dodatkiem podczas nocnych podróży samochodem terenowym. Będą one odpowiedzialne za dodatkowe oświetlenie drogi przed nami i dzięki nim znacznie szybciej zauważymy różnego rodzaju doły, czy ubytki na trasie. Halogeny samochodowe 4x4 nadadzą także sportowego charakteru naszym pojazdom, dzięki czemu będą one wyróżniać nasze auto, wśród innych pojazdów w miejskim gąszczu.
   

  LED Off Road - rodzaje

  Światła do jazdy dziennej LED to nie wszystko, co możemy zamontować w naszym pojeździe. Halogeny dalekosiężne LED to specjalistyczne produkty, które cieszą się niezwykłą popularnością w pojazdach terenowych, quadach, czy kamperach i przyczepach. Lampa LED Off-Road posiada znacznie mocniejszy strumień świetlny od lamp do jazdy dziennej i znacznie inne zastosowanie. Ona pełni funkcje głównie oświetleniową, a światła do jazdy dziennej, mają na celu wyłącznie podświetlenie naszego auta. Lampy ledowe samochodowe możemy podzielić na:
  • Halogeny dalekosiężne LED - lampy o wąskim i długim strumieniu świetlnym.
  • Szerokie listwy LED samochodowe - szerokie i mocne lampy, wyposażone w silne źródło światła LED o szerokim kącie świecenia.
  • Reflektory samochodowe LED - halogeny o niezbyt dużej mocy, służące do dodatkowego doświetlenia trasy.

  Listwy LED samochodowe

  Najczęściej wybierane lampy LED Off Road posiadają bardzo wąski kąt świecenia na poziomie 30/60st co sprawia, że są to oprawy przystosowane do dalekosiężnego oświetlenia drogi przed nami. Są to również produkty dbające o nasze bezpieczeństwo. W trakcie poddawania się naszemu Hobby w nocy będą dużo szybciej ostrzegać przed zbliżającymi się zagrożeniami na drodze. Wybierając reflektor dalekosiężny LED, dbamy nie tylko o sportowy wygląd naszego pojazdu, ale także przede wszystkim o nasze bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.


  * Pola wymagane