Kategorie

Filtry

Cena

219,00 zł - 519,00 zł

Moc [W]

Producent

Strumień świetlny [lm]

Temperatura barwowa [k]

Kąt świecenia [°]

Barwa światła

Kolor

System szynowy

Współczynnik CRI [RA]

Klasa energetyczna

×

Lampy szynowe białe nextrack

Lampy szynowe Nextrack białe są nowoczesnymi i funkcjonalnymi lampami przeznaczonymi do montażu w systemach oświetlenia opartych o szynoprzewodach. Lampy białe Nextrack montowane są na szynoprzewód 3-fazowy. Ich montaż jest szybki, łatwy i bezproblemowy. Dzięki temu, a także dzięki możliwości regulacji samej lampy, zawsze uzyskamy takie oświetlenie, na jakim nam zależy. Bedzie ono spełniało wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania.

  • Białe lampy szynowe Nextrack są lampami ze zintegrowanym źródłem światła.
  • Są to lampy doskonałej jakości. Wykonane są z najlepszych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o szczegóły. Wysokiej jakości aluminium, z którego zbudowana jest obudowa, odporne jest na uszkodzenia oraz korozję. Odprowadza ono także nadmiar ciepła ze świecącej lampy.
  • Reflektory białe szynowe Nextrack są lampami sprawdzającymi się we wnętrzach komercyjnych, ale można z powodzeniem wykorzystać je także w nowoczesnym domu.
  • Lampy szynowe białe Nextrack służą do oświetlania ekspozycji, stoisk handlowych i wystaw. Są dobrym wyborem do hotelu, muzeum, baru czy pubu.
  • To nowoczesne, wygodne i energooszczędne rozwiązanie do każdego nowoczesnego wnętrza.
Pokazano 1-20 z 30 pozycji

Aktywne filtry