Kategorie

Filtry

Cena

0,00 zł - 757,00 zł

×

Lampy szynowe czarne ledvance

Lampy szynowe Ledvance czarne to efektowne i funkcjonalne rozwiązanie oświetleniowe. Lampy szynowe czarne Ledvance są lampami ze zintegrowanym źródłem światła. Każdy reflektor szynowy czarny Ledvance montowany jest na szynoprzewód 3-fazowwy. Montaż lampy jest szybki, łatwy i wygodny, a zmiana lokalizacji w trakcie jej eksploatacji bezproblemowa.

  • Czarne lampy szynowe Ledvance wykonane są z wysokiej jakości komponentów. Aluminium, z którego są wykonane, jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i wolne od korozji. Dzięki temu lampy szynowe czarne Ledvance to lampy trwałe, żywotne i bezawaryjne.
  • Lampy szynowe czarne Ledvance sprawdzają się przede wszystkim we wnętrzach komercyjnych. To doskonałe rozwiązanie do oświetlania ekspozycji w nowoczesnych sklepach i salonach sprzedaży. To także lampy, które znajdą swoje zastosowanie w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, hotelach i wielu innych.
  • Reflektory szynowe czarne Ledvance posiadają regulację, dzięki temu zawsze skierujemy strumień światła tam, gdzie będzie ona nam potrzebny.
  • Lampy szynowe czarne Ledvance spełniają wszystkie potrzeby i oczekiwania w każdej indywidualnej sytuacji.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Aktywne filtry