INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Oprawy Awaryjne

Lampa awaryjna, czy oprawa ewakuacyjna to bardzo ważne urządzenia, stanowiąca standardowe wyposażenie wszystkich budynków, w których przebywają ludzie i odbywa się praca fizyczna. Nowoczesne oprawy awaryjne wykonane w technologii LED to trwałe i wytrzymałe produkty, które charakteryzują się długą i bezawaryjną pracą. Lampy oświetlenia awaryjnego dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego to produkty firmy Intelight, znanego i cenionego na rynku producenta oświetlenia awaryjnego. W tej kategorii znajdą Państwo: lampy awaryjne, oprawy ewakuacyjne, czy oczka awaryjne, czyli wszystko co potrzebne do stworzenia instalacji oświetlenia awaryjnego w każdym budynku.

 1. Lampy awaryjne
 2. Oprawa ewakuacyjna
 3. Lampy awaryjne dwufunkcyjne
 4. CNBOP - oświetlenie awaryjne
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 10]   Wyświetl po:

Lampy awaryjne

Oprawa awaryjna LED jest produktem wymaganym w każdym pomieszczeniu, w którym ma miejsce jakakolwiek forma pracy. Jest to bardzo ważny element każdego pomieszczenia biurowego, jak i miejsca, w którym odbywa się praca fizyczna. Oświetlenie awaryjne i ewakuacyjne jest typem światła, które zapewni bezpieczną ewakuację budynku w momencie zaniku głównego źródła energii. Oprawy oświetleniowe awaryjne ewakuacyjne powinny stanowić główny element wyposażenia w

 • kinach, teatrach i innych obiektach widowiskowych
 • salach konferencyjnych, czytelniach, lokalach rozrywkowych i salach sportowych
 • muzeach, szkołach, szpitalach
 • hotelach, motelach i w innych miejscach przeznaczonych dla ponad 200 osób

 

Oprawa ewakuacyjna

Oprawy oświetlenia awaryjnego mają bardzo ważne zadanie jakim jest doświetlenie wyjść awaryjnych, czy dróg ewakuacyjnych. Oczywiście wszystko musi odbyć się w zgodzie z prawem i przestrzegać norm PN-N-01256/02 lub PN-ISO 7010. Oświetlenie ewakuacyjne LED możemy podzielić na kilka typów takich jak:

 • Lampy awaryjne
 • Lampy sieciowo-awaryjne
 • Oczka awaryjne natynkowe
 • Oczka awaryjne podtynkowe

Różnią się one możliwościami montażu, ale także zastosowaniem. Inne posłużą Państwo jako oświetlenie dróg ewakuacyjnych, a inne stref wysokiego ryzyka. Producenci oświetlenia awaryjnego prześcigają się w nowościach i nowych funkcjach swoich urządzeń. My dbając o naszych klientów wybieramy wyłączne sprawdzone produkty, renomowanych firm, dlatego w naszej ofercie spotkają Państwo między innymi oprawy awaryjne Intelight.

 

Lampy awaryjne dwufunkcyjne

Dwuzadaniowe oprawy oświetleniowe awaryjne mogą pracować zarówno przy podłączonym, jak i odłączonym zasilaniu. W momencie podłączonego zasilania tego typu lampy awaryjne są zapalone natomiast w momencie odcięcia energii, oprawy automatycznie przechodzą w tryb pracy awaryjnej. Dzięki wbudowanemu akumulatorowi tego typu oprawy ewakuacyjne na bieżąco ładują go w momencie podłączenia do prądu i wykorzystują jego energię, kiedy dostęp do zasilania jest utrudniony. Lampa awaryjna dwufunkcyjna to funkcjonalne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się zarówno jako element głównego oświetlenia, jak i będzie spełniać zadania oświetlenia awaryjnego.

 

CNBOP - oświetlenie awaryjne

Lampy oświetlenia awaryjnego, których używamy w naszym budynku, muszą spełniać wszystkie standardy, stawiane przed tego typu produktami oraz posiadać certyfikat CNBOP. Jest on wymagany przez straż pożarną w momencie odbioru budynku użyteczności publicznej. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdują się wydzielone i niezintegrowane z oświetleniem głównym lampy, zbudowane na podstawie nowoczesnej technologii LED i niezawodnej elektroniki. Połączenie tych funkcji naszego produktu, sprawiło, że oferowane przez nas oświetlenie awaryjne posiada dłuższą żywotność zarówno źródła światła, jak i akumulatora.

 

Wybierając oświetlenie ewakuacyjne LED, stajemy przed trudnym zadaniem. Posiadamy szeroki asortyment produktów, dlatego nie każdy z Państwa będzie w stanie sam dobrać odpowiednie oświetlenie dla swojego budynku. Dbając o naszych klientów, zapewnimy im odpowiednią pomoc w wyborze, więc jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 531 344 300 lub e-mailowego: sklep@smd-led.pl* Pola wymagane