Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Lampy na tarasy

Taras jest miejscem, w którym spędzamy czas na wypoczynku, zabawie, spotkaniach rodzinnych i ze znajomymi. Ważne jest zapewnienie na nim komfortowych i bezpiecznych warunków do każdej z czynności, jaka się na nim odbywa. Jednym z kluczowych elementów wyposażenia każdego tarasu jest oświetlenie. Właściwie dobrane lampy na tarasy powodują, że przebywanie na tarasie po zmroku będzie wygodne, bezpieczne i przyjemne. Światło zapewnia bowiem odpowiednie oświetlenie całej przestrzeni, dobrą widoczność, ale także nastrojowy klimat sprzyjający relaksowi lub romantycznym wieczorom. Przy okazji oświetlenie elewacji zapewni piękny wygląd naszego domu, podkreśli jego atuty i zagwarantuje atrakcyjny widok podczas spędzania czasu na tarasie. Wszystko to możemy osiągnąć, wybierając lampy na taras w sposób przemyślany i racjonalny.

  1. Lampy na taras
  2. Lampy LED na taras
  3. Lampki LED na taras
  4. Lampa do tarasu
  5. Lampy na taras stojące
  6. Lampy zewnętrzne na taras
Produktów w tej kategorii: 96    Wyświetl po:

Lampy na taras

Oświetlenie tarasu i to jakie lampy LED na taras zastosujemy, zależy od kilku czynników. Inaczej oświetlimy bowiem taras zadaszony inaczej taras otwarty. Powierzchnia tarasu, jego wymiary, a także rodzaj instalacji elektrycznej wpłynie, na jakiego to rodzaju i w jakiej wersji lampa oświetlająca taras zostanie użyta. Mamy wiele rodzajów lamp ogrodowych LED, jakiem możemy wykorzystać do oświetlania tarasów. Możemy zainstalować lampy ogrodowe stojące, halogeny, reflektory punktowe, taśmy LED, kinkiet zewnętrzny i wiele innych. Bez względu na rodzaj wybranej lampy do tarasu ważne, aby oświetlenie to było spójne z charakterem aranżacji domu oraz oświetleniem ogrodu.

 

Lampy LED na taras

Zasłużoną karierę robi oświetlenie LED. Dlatego również i do oświetlenia zewnętrznego polecamy wykorzystać lampy LED na taras lub balkon. Oświetlenie LED ma szereg zalet i przewag nad tradycyjnymi źródłami światła. Przede wszystkim jest oświetleniem energooszczędnym, zużywającym dużo mniej energii do działania niż klasyczne źródła światła. Lampki LED na taras mogą znacząco wpłynąć na obniżenie rachunków za energię elektryczną. Dzięki LED-om nie musimy redukować ilości punktów świetlnych w trosce o zużycie energii i taras nie musi być spowity półmrokiem. Lampa na taras LED gwarantuje także światło o bardzo dobrych parametrach, długą żywotność i bezawaryjną pracę. Co również jest istotne, lampy na taras LED to źródła światła ekologiczne i bezpieczne dla środowiska.

 

Lampki LED na taras

Oświetlenie LED tarasu, jak już powiedzieliśmy to najlepszy wybór do oświetlenia przestrzeni na zewnątrz domu. Nowoczesna technologia LED umożliwiła powstanie wielu ciekawych stylistycznie lamp ze zintegrowanym źródłem światła. Nowoczesne lampy na taras dają szanse stworzenia ciekawych aranżacji i nadania charakteru naszym balkonom i tarasom. Jednocześnie zainstalowanie żarówki LED na taras, w miejscu tradycyjnej, daje szanse zmodyfikowania posiadanego już oświetlenia i nadania mu nowych cech i nowej funkcjonalności. Lampy do oświetlenia tarasu wykonane w technologii LED mogą teraz być dyskretnymi kompaktowymi lampami, emitującymi przy okazji światło o dużym strumieniu. Nowoczesny kinkiet ogrodowy dla przykładu nie musi być dużą lampą elewacyjna, a może być atrakcyjną stylistycznie, delikatną oprawą, która w atrakcyjny sposób wydobędzie piękno elewacji domu na tarasie, zapewniając na nim przy okazji odpowiednią ilość światła. Najlepszy do wykorzystania jednocześnie funkcji dekoracyjnych i praktycznych jest kinkiet góra dół, emitujący światło zarówno w górę, jak i do dołu.

 

Lampa do tarasu

Ponieważ lampa do tarasu jest lampą funkcjonującą na zewnątrz, jest ona narażona na niekorzystne działanie warunków pogodowych. Wiatr, pył, deszcz czy śnieg mogą mieć destrukcyjny wpływ na samą lampę i jej funkcjonowanie. Z tego powodu oświetlenie tarasowe musi składać się z lamp o podwyższonym stopniu szczelności, co najmniej IP44, a jeszcze lepiej, gdy jest to klasa szczelności IP65. Taki stopień ochrony zapewnia bezawaryjne funkcjonowanie lampy i jej długą żywotność. Producenci, oferując lampy zewnętrzne na taras, zwracają także uwagę na sposób ich wykonania oraz użyte do produkcji materiały. Lampki zewnętrzne na balkon i taras są więc wykonane z wysokogatunkowych podzespołów, zmontowane ze szczególną starannością i dbaniem o szczegóły. Wszystko po to, abyśmy mogli przez wiele lat cieszyć się z atrakcyjnego oświetlenia na tarasie.

 

Lampy na taras stojące

Za zbudowanie odpowiedniego klimatu i zapewnienie nastroju na tarasie w dużej mierze odpowiadają lampy na taras stojące. Wszelkiego rodzaju słupki ogrodowe gwarantują atrakcyjny wygląd, olbrzymią funkcjonalność emitowanego światła oraz podniesienie statusu naszego tarasu. Lampy stojące na taras powinniśmy dobierać do rodzaju pozostałych lamp na tarasie. Zawsze więc lampa stojąca na taras powinna mieć tego samego rodzaju stylistykę co wykorzystana lampa wisząca na taras czy lampa sufitowa na taras. Szeroki asortyment lamp zewnętrznych sklepu smd-led.pl zapewnia, że znajdziemy lampy stojące na taras tej samej serii co zainstalowane na tarasie pozostałe rodzaje lamp.

 

Lampy zewnętrzne na taras

Przyjęcie urodzinowe na zewnątrz po zmroku, wieczorna kolacja ze znajomymi czy romantyczny wieczór we dwoje pod gwiazdami, wszystkie te okazje wymagają innego rodzaju światła. Wyposażając w przemyślany sposób nasz taras w oświetlenie, możemy zagwarantować odpowiednie warunki oświetleniowe dla każdej sytuacji, jaka może na tarasie zaistnieć. Nasza oferta zapewnia możliwość znalezienia odpowiedniej lampy do każdej indywidualnej sytuacji. Bez względu czy szukamy lampy na taras drewniany, czy betonowy, lampy na taras na ścianę czy interesuje nas lampa sufitowa na taras zadaszony, znajdziemy w niej odpowiednie do naszych oczekiwań i potrzeb modele lamp. Wysoka jakość, przystępne ceny, atrakcyjna stylistyka i najwyższe parametry świecenia sprawiają, że każdy poszukujący oświetlenia na taras będzie usatysfakcjonowany z zakupów dokonanych na stronie smd-led.pl. * Pola wymagane